گالری فلزیاب طلایاب معدنیاب

»  برای مشاهده دسته بندی کاتالوگ ها از نظر مدل های آنتنی ، تصویری ، لیزری ، حرارتی و پالسی (بوقی) میتوانید از دسته بندی زیر استفاده نمایید.

»  برای مشاهده کاتالوگ ها بصورت یکجا میتوانید از دکمه مشاهده کلی کاتالوگ محصولات استفاده نمایید.

»  از دکمه دانلود لیست کاتالوگ ها بهمراه قیمت نیز میتوانید فایل pdf محصولات را دانلود نمایید.

گالری فلزیاب طلایاب معدنیاب

› فلزیاب آنتنی فرکانسی (شعاع زن و نقطه زن آنتنی)

           فلزیاب های آنتنی فرکانسی با دارا بودن تنظیمات ادیت و ترشهولد توانایی شعاع زنی و نقطه زنی هدف مد نظر اپراتور را دارا میباشند.

› فلزیاب تصویری فرکانسی (اسکنر نقطه زن با قابلیت نصب سیستم آنتنی)

           فلزیاب های فرکانسی تصویری با دارا بودن سنسور های فرکانسی بسیار کم حجم و با توانایی بالا قابلیت اسکن تصویری از اهداف و فلزات و همچنین کار بصورت آنتنی جهت شعاع زنی و نقطه زنی را دارا میباشند.

› فلزیاب پالسی (بوقی نقطه زن)

       فلزیاب های مغناطیسی پالسی یا بوقی توانایی جداسازی اهداف آهنی از غیر آهنی یا با ارزش از بی ارزش را در عمق کم داشته و با تنظیمات متفاوت توانایی بالانس زمینی را دارا میباشند.

› دستگاه تصویری مگنتومتر (اسکنر مغناطیسی نقطه زن)

      مگنتومتر های تصویری با توانایی سنجش مغناطیس بصورت اسکن تصویری میتواند حوزه های مغناطیسی را بصورت لکه رنگ آشکار کرده اما توانایی تفکیک فلزات بخصوص طلا را دارا نمیباشد.

مشاهده کاتالوگ کلی محصولات
لوگو فلزیاب پیشتاز
تهران تهرانپارس اتوبان باقری خیابان 216 غربی
بسمت اردیبهشت پلاک 32
تماس : 09126270600 09123800094
کانال تلگرام

فلزیاب پیشتاز نزدیک به 30 سال در زمینه طراحی و تولید انواع مختلف دستگاه های فلزیاب ، طلایاب ، معدن یاب و رادار زمینی دستی فعالیت دارد و بصورت انحصاری این سیستم ها را تولید و عرضه مینماید.

کلیه حقوق مطالب منتشر شده بر روی این سایت متعلق به فلزیاب پیشتاز بوده و هرگونه بازنشر آن بدون پیوند به منبع اصلی غیرقانونی است.