توضیحات

فلزیاب پالسی بوقی ام ایکس Mx

فلزیاب پالسی بوقی ام ایکس Mx

عمق :

عمق : 6 متر

نوع عملکرد :

به صورت پالسی با صدا سایلنت توان نقطه زنی و جداسازی فلزات آهنی از غیر آهنی را دارا میباشد.

به صورت تی آر با صدا یکسره توان نقطه زنی فلزات با ارزش از بی ارزش را دارا میباشد.

نوع سیستم کاری :

فلزیاب مغناطیسی پالسی و تی آر (بوقی یا صوتی)

قدرت تشخیص و جداسازی :

قدرت تشخیص در همه سیستم های مغناطیسی از دسته پالسی یا تی آر بصورت تفاوت تشخیص بین فلز آهنی از غیر آهنی یا فلز با ارزش از فلز بی ارزش در عمق کم میباشد.

تنظیمات مداری :

» گراند بالانس (GRAND BALANCE) : در جهت افزایش توان و هماهنگی یا بالانس سیستم با وضعیت زمین میباشد.

» سیگنال بالانس (SIGNAL BALANCE) : در جهت ایجاد تعادل در سیگنال دستگاه در محوطه کار یا صحنه فعالیت سیستم میباشد و توان قدرت گراند بالانس را افزایش میدهد.

» ترشهولد (THRESHOLD) : در جهت تنظیم وضعیت صدا برای تشخیص هدف کاربرد دارد و با ترشهولد سطح و حجم در فلزیاب های فرکانسی متفاوت میباشد.

» متال (METAL) : در جهت تشخیص فلزات در وضعیت بی صدا یا سایلنت (SILENT) کاربرد دارد.

» کیو (CAVE) : تنظیمات در حالت صدا یکسره در فلزیاب های مغناطیسی را کیو یا حفره میگویند که در اصل تشخیص تغییرات از فلز یا زمین میباشد.

سایر توضیحات :

بالاترین تکنولوژی فلزیاب های مغناطیسی یا بوقی در تشخیص فلزات در عمق زیاد متعلق به سیستم های دو لوپه یا دو کفه ای مانند فلزیاب پالسی بوقی ام ایکس Mx میباشد.

در فلزیاب های مغناطیسی تفکیک وجود ندارد در اصل تفکیک در فلزیاب های مغناطیسی همان تفاوت تشخیص بین فلزات آهنی از فلزات غیر آهنی یا فلزات با ارزش از فلزات بی ارزش میباشد.

در سیستم های مغناطیسی عمق تشخیص برای فلز غیر آهنی مانند طلا بسیار کم تر از فلزات آهنی مانند مس ، استیل ، المینیوم ، آهن یا … میباشد.

نقطه زنی با فلزیاب های مغناطیسی یا پالسی بوقی برای تشخیص فلزات در عمق کم مناسب میباشد اما برای عمق زیاد بخصوص برای طلا مناسب نمیباشد.

فلزیاب پالسی و تی آر بوقی ام ایکس Mx
فلزیاب نقطه زن آم ایکس mx
فلزیاب نقطه زن بوقی ام ایکس mx
تنظیمات فلزیاب پالسی ام ایکس mx
فلزیاب تی آر ام ایکس mx
لوگو فلزیاب پیشتاز
تهران تهرانپارس اتوبان باقری خیابان 216 غربی
بسمت اردیبهشت پلاک 32
تماس : 09126270600 09123800094
کانال تلگرام

فلزیاب پیشتاز نزدیک به 30 سال در زمینه طراحی و تولید انواع مختلف دستگاه های فلزیاب ، طلایاب ، معدن یاب و رادار زمینی دستی فعالیت دارد و بصورت انحصاری این سیستم ها را تولید و عرضه مینماید.

logo-samandehi
کلیه حقوق مطالب منتشر شده بر روی این سایت متعلق به فلزیاب پیشتاز بوده و هرگونه بازنشر آن بدون پیوند به منبع اصلی غیرقانونی است.