« گالری محصولات فلزیاب پالسی بوقی نقطه زن  »

Ξ

در این صفحه فلزیاب پالسی بوقی نقطه زن میتوانید با کلیک کردن برروی دکمه زیر هر تصویر وارد صفحه توضیحات ، فیلم و اطلاعات کامل آن محصول شوید.

فلزیاب های پالسی بوقی قابلیت نقطه زنی فلزات در عمق کم را دارا هستند و همچنین در این سیستم ها تفکیک به صورت مجزا وجود ندارد. در اصل در فلزیاب پالسی بوقی نقطه زن تفاوت تشخیص وجود دارد و فلزات آهنی یا بی ارزش را از فلزات غیر آهنی یا با ارزش در عمق کم جداسازی مینماید. و در جداسازی فلز طلا در عمق کم از سایر فلزات با مشکل مواجه هستند و این مورد نیز بدلیل این است که فلز طلا یک فلز غیر مغناطیس است و سیستم های مغناطیسی در تشخیص فلز غیر مغناطیس مانند طلا با مشکل مواجه هستند .و این موارد از خصوصیات همه سیستم های پالسی یا بوقی نقطه زن ساخت هر شرکت و یا هر کمپانی میباشد

لوگو فلزیاب پیشتاز
تهران تهرانپارس اتوبان باقری خیابان 216 غربی
بسمت اردیبهشت پلاک 32
تماس : 09126270600 09123800094
کانال تلگرام

فلزیاب پیشتاز نزدیک به 30 سال در زمینه طراحی و تولید انواع مختلف دستگاه های فلزیاب ، طلایاب ، معدن یاب و رادار زمینی دستی فعالیت دارد و بصورت انحصاری این سیستم ها را تولید و عرضه مینماید.

logo-samandehi
کلیه حقوق مطالب منتشر شده بر روی این سایت متعلق به فلزیاب پیشتاز بوده و هرگونه بازنشر آن بدون پیوند به منبع اصلی غیرقانونی است.