ویدئوهای آموزشی فلزیاب طلایاب معدنیاب

در این صفحه میتوانید فیلم ها و ویدئوهای آموزشی فلزیاب طلایاب معدنیاب را مشاهده کنید و برای مشاهده اموزش های مربوط به هر موضوع میتوانید وارد صفحه آن آموزش شوید.

آموزش آنالیز اسکن تصاویر در برنامه ویژولایزر سیمیلاتور فلزیاب تصویری

تنظیمات نرم افزار فلزیاب تصویری با مدار فلزیاب تصویری ارتباط مستقیم دارد و هر چه در نرم افزار فلزیاب تصویری انالیز یا فیلتر میگردد نشات گرفته از تغییرات مدار اصلی فلزیاب تصویری میباشد و نرم افزار فلزیاب تصویری با تنظیمات متفاوت میتواند طراحی گردد و نرم افزار مختصاتی DIS P.I.P با ترکیب ظاهری گوناگون ارائه می گردد که نرم افزار با شرایط سخت افزار فلزیاب تصویری طراحی میگردد و برای این است که فلزیاب تصویری فرکانسی با تنظیمات ادیت EDIT و ترشهولد THRESHOLD میتواند با هر نوع نرم افزار بهترین کارائی را ارائه نماید.

خصوصیات فلزیاب های آنتنی فرکانسی راداری با تنظیمات ادیت و ترشهولد

خصوصیات کار فلزیاب آنتنی به نحوه کار اپراتور یا کاربر فلزیاب آنتنی نیز بستگی دارد و خصوصیات اصلی فلزیاب آنتنی دارا بودن تنظیمات تفکیک با عدد وی دی ای (VDI) در ادیت (EDIT) و تنظیمات سطح و حجم ترشهولد (THRESHOLD) میباشد که تعیین تنظیمات و نوع روش کار با دسته آنتن و مختصات یابی از وظایف اپراتور فلزیاب یا کاربر فلزیاب میباشد.

آموزش آشنایی با تنظیمات ادیت و ترشهولد در فلزیاب فرکانسی

فلزیاب پیشرفته روز دنیا که از دسته فلزیاب تفکیک دار است از عدد وی دی ای (VDI) در ادیت (EDIT) طبق جدول تفکیک و تشخیص وی دی ای اسکال (VDI SCALE) بهره میبرد و پیشرفته ترین نوع فلزیاب با تفکیک عدد وی دی ای VDI از دسته فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات ادیت (EDIT) و تنظیمات سطح و حجم ترشهولد (THRESHOLD) میباشد که توان تفکیک مجزا طلا و نقره و مس و روی و آهن و نیکل و کروم و آلومینیوم و حفره را دارا میباشد و طراحی و ساخت این دسته فلزیاب انحصاری میباشد و هر طراح یا سازنده فلزیاب توان تولید فلزیاب با این شرایط را ندارد.

آموزش کار برنامه انحصاری تفکیک رنگ (COL PRO) یا گلکسی فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری که با نرم افزار تفکیک رنگ عددی  (COL PRO) با عدد وی دی ای (VDI) میتواند شرایط لکه رنگ را طبق جدول تفکیک و تشخیص وی دی ای اسکال (VDI SCALE) از نظر نوع طبقه طلا یا انواع فلزات مشخص نماید. و این نوع برنامه نرم افزار فلزیاب تصویری تفکیک رنگ COL PRO در فلزیاب تصویری فرکانسی با تنظیمات ادیت (EDIT) با عدد وی دی ای (VDI) با تنظیمات سطح و حجم ترشهولد (THRESHOLD) قابلیت نصب و عملکرد را برای تفکیک طلا یا انواع فلزات دارا میباشد.

لوگو فلزیاب پیشتاز
تهران تهرانپارس اتوبان باقری خیابان 216 غربی
بسمت اردیبهشت پلاک 32
تماس : 09126270600 09123800094
کانال تلگرام

فلزیاب پیشتاز نزدیک به 30 سال در زمینه طراحی و تولید انواع مختلف دستگاه های فلزیاب ، طلایاب ، معدن یاب و رادار زمینی دستی فعالیت دارد و بصورت انحصاری این سیستم ها را تولید و عرضه مینماید.

کلیه حقوق مطالب منتشر شده بر روی این سایت متعلق به فلزیاب پیشتاز بوده و هرگونه بازنشر آن بدون پیوند به منبع اصلی غیرقانونی است.