فلزیاب پیشتاز

ویدئوهای آموزشی فلزیاب، طلایاب و معدنیاب

در این صفحه میتوانید فیلم ها و ویدئوهای آموزشی فلزیاب طلایاب معدنیاب را مشاهده کنید و برای مشاهده آموزش های مربوط به هر موضوع میتوانید وارد صفحه مربوط به آن شوید.

فلزیاب تصویری

تنظیمات نرم افزار فلزیاب تصویری با مدار فلزیاب تصویری ارتباط مستقیم دارد و هر چه در نرم افزار فلزیاب تصویری انالیز یا فیلتر میگردد نشات گرفته از تغییرات مدار اصلی فلزیاب تصویری میباشد.
نرم افزار فلزیاب تصویری با تنظیمات متفاوت میتواند طراحی گردد و نرم افزار مختصاتی DIS P.I.P با ترکیب ظاهری گوناگون ارائه می شود که نرم افزار با شرایط سخت افزار فلزیاب تصویری طراحی میگردد و برای این است که فلزیاب تصویری فرکانسی با تنظیمات ادیت EDIT و ترشهولد THRESHOLD میتواند با هر نوع نرم افزار بهترین کارائی را ارائه نماید.

فلزیاب آنتنی، راداری و فرکانسی

خصوصیات کار فلزیاب آنتنی به نحوه کار اپراتور یا کاربر فلزیاب آنتنی نیز بستگی دارد و خصوصیات اصلی فلزیاب آنتنی دارا بودن تنظیمات تفکیک با عدد وی دی ای (VDI) در ادیت (EDIT) و تنظیمات سطح و حجم ترشهولد (THRESHOLD) میباشد که تعیین تنظیمات و نوع روش کار با دسته آنتن و مختصات یابی از وظایف اپراتور فلزیاب یا کاربر فلزیاب میباشد.

تنظیمات، ادیت و ترشهولد

فلزیاب پیشرفته روز دنیا که از دسته فلزیاب تفکیک دار است از عدد وی دی ای (VDI) در ادیت (EDIT) طبق جدول تفکیک و تشخیص وی دی ای اسکال (VDI SCALE) بهره میبرد و پیشرفته ترین نوع فلزیاب با تفکیک عدد وی دی ای VDI از دسته فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات ادیت (EDIT) و تنظیمات سطح و حجم ترشهولد (THRESHOLD) میباشد که توان تفکیک مجزا طلا و نقره و مس و روی و آهن و نیکل و کروم و آلومینیوم و حفره را دارا میباشد و طراحی و ساخت این دسته فلزیاب انحصاری میباشد و هر طراح یا سازنده فلزیاب توان تولید فلزیاب با این شرایط را ندارد.